Hakkımızda

1993’den Bugüne…

Havuz sektöründe yüksek kalitesi ve sınırsız hizmet anlayışı ile anılan firmamız 1993 yılından bu güne kadar Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları konusunda Kimya Mühendisi olan Sait Güllüoğlu başkanlığında uzman kadrosu ile Bodrum yarımadasında hizmet vermektedir.

Müşterilerimizden de gelen talepler doğrultusunda; mevcut deneyim, kaliteli hizmet ve çözüm ortağı anlayışımızı, hızlı ve güvenli teslimat altyapısı desteği ile adresinde sanal ortama taşıdık.

Bunun yanında, Havuz Akademisi ile de müşterilerimize ve üyelerimize, havuz bakımı konusunda genel bilgiler yanında, satış öncesi ve sonrası kullanım/uygulama desteği de sağlamaktayız.

İnsan sağlığı ile direkt ilgili bir konu olan havuz kimyasallarımızın tamamı “SAĞLIK BAKANLIĞI İZİNLİ” olan, SELENOİD POOL HAVUZ KİMYASALLARI, AQUAPRO HAVUZ KİMYASALLARI,ASTRAL HAVUZ KİMYASALLARI,CTX HAVUZ KİMYASALLARI, WTR KAZAN KİMYASALLARI, AKKİM gibi geniş bir marka seçeneği ile sunulmaktadır. Ayrıca ürün portföyümüzde bulunan “Kazan Şartlandırma Kimyasalları” ve diğer 1200 kalem kimyasal madde ile geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz.

Havuz Ekipmanları, Sauna ve Jakuzi konusunda; ASTRAL, TÜM PLASTİK, GEMAŞ, SANTEM, AY HAVUZ, NETA, ATLAS POOL, PİARPİ, PİNA, ALPEKA, AKTES, ER KALIP ve NUR KALIP firmalarının bayilikleri ile havuzunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü, marka ve fiyat seçeneği avantajı ile sunmaktayız.

Havuz inşaatı ve taahütü konusunda da firmamız; SERA POOL, ÇANAKKALE SERAMİK, MOZAİKS, BYKS ve BASS firmaları bayilikleri ile de size en uygun seramik, BtB seçimi ve doğru yalıtım uygulaması konularında hem danışmalık, hem de taahhüt konusunda hizmet vermekteyiz.

GÜLLÜOĞLU KİMYA İLE ÇALIŞMAK SİZE NE KAZANDIRIR?

SAĞLIK BAKANLIĞI İZİNLİ havuz kimyasalları kullanarak havuzunuzda sıkıntısız ve masrafsız bir sezon geçirirsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞININ yayınladığı genelgede yapılması gereken ve Kimya Müh. imzası istenilen EK-4 deki analizleri yaptırarak yasal yükümlülüklerinizi yerine getirirsiniz.

Aylık Kimyasal Tüketim Portföy’ümüzü kullanarak, kimyasal harcamalarınızı kontrol altına alırsınız.

Havuz Denetim Programımızla, sizin her gün gireceğiniz pH, Serbest Klor, Bağlı Klor ve Sıcaklık değerleri ile Aylık girilecek Amonyum, Nitrit, Nitrat, Siyanürik Asit ve Alüminyum analiz sonuçları bir arada değerlendirilerek havuzunuz konusunda en doğru analizleri alırsınız.

Kısacası Güllüoğlu Kimya San. Ltd. Şti., havuz konusunda inşaat noktasından başlayıp, kullanıma açıldıktan sonra da yıllarca devam edebilecek ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayabilecek bir çözüm ortağınızdır.

Said GÜLLÜOĞLU

Kimya Mühendisi

 

 

Ben (Said Güllüoğlu) Kimim?

10.08.1968 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldim. İlkokul’a Urfa Cengiz Topel İlkokulunda başladım ve Adana’da Hayriye Kemal Kusun İlkokulundan mezun oldum. Ortaokul öğrenimimi Ankara Semiha İsen Ortaokulunda, Lise öğrenimimi de Ankara Bahçelievler Deneme Lisesinde tamamladım. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olarak aktif öğrencilik hayatımı sonlandırdım.

Aktif öğrencilik hayatımın bitmesiyle birlikte, pasif öğrencilik hayatım başladı ve hala devam etmekte……

Şu ana kadar öğrendiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir!

Profesyonel çalışma hayatıma Türk-Henkel Ankara bayisi olan YİMKA Kollektif Şirketinde başladım

1993 yılında Bodrum’a yerleştim ve Güllüoğlu Kimya Sanayi Limited Şirketini kurdum. Halihazırda havuz kimyasalları ve ekipmanları üzerine ticaret hayatımı devam ettirmekteyim.

 

1796465_474409285996748_1061762490_n    1926652_474409209330089_642218202_n        IMGP96241911612_476572459113764_303699460_nsaidgulluogluDiploma Saitsertifika